X
2023-01-28
Patiko? Pasidalink...

Astrologė Valentina Wittrock išvardijo ženklus, kuriems nusišypsos sėkmė. Jie taip pat turės tvarką ir harmoniją visose įmonėse.

Astrologė Valentina Wittrock kalbėjo apie zodiako ženklus, kurie gruodį visuose reikaluose derės. Daugiau skaitykite medžiagoje. 

Avinas

Retrogradinis Marsas Dvyniuose sugrąžina Aviną į verslą su dokumentų tvarkymu, plačiais kontaktais ir šeimos reikalais. Merkurijus leidžia parodyti iškalbingumą profesinėje veikloje. 

Iki gruodžio 22 dienos jų laukia džiugūs susitikimai su tolimais giminaičiais, karjeros pažanga ir naujos finansinės galimybės. 

Liūtas

Lvovui gruodis – kūrybos ir meilės metas. Nepaisant to, kad įprastų užduočių bus daug, šio Zodiako ženklo atstovai ras laiko ir sau. 

Astrologė pridūrė, kad Jupiterio perėjimas į Aviną nuo gruodžio 21 dienos gali įgyvendinti kelionių svajones.

Šaulys

Visas gruodis Šauliui bus malonus ir džiugus. Jie bus dėmesio centre. Merkurijaus ir Veneros perėjimas prie Ožiaragio siūlo spręsti daug žadančius finansinius klausimus, o nuo 22 dienos galima tikėtis net dovanų. 

Žvaigždės Šauliui taip pat pranašauja daug bendravimo su draugais ir artimaisiais, o tai teigiamai paveiks psichoemocinę būseną.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *