X
2023-01-28
Patiko? Pasidalink...

Naujaisiais metais visi nori rasti viską, kas nepasiteisino šiais metais. Vienas pagrindinių poreikių – abipusė ir nuoširdi meilė. Už ją galite duoti viską. Aiškiaregė Mirella Gasanova tvirtina, kad tokių aukų nereikėtų. Pakanka naudoti veiksmingus ritualus. Ji papasakojo, kaip pritraukti tikrą meilę ir aistrą 2023 m.

Juodasis vandens triušis gali dovanoti viską, ko jums reikia. Tai materialinis turtas, sėkmė profesinėje srityje, talentų ugdymas ir, žinoma, meilė. Todėl verta nuraminti 2023 metų talismaną. Jis tikrai neliks skolingas.

Meilė ir aistra gali pritraukti Triušio figūrėlę

2023 metų talismanas yra švelnus, šeimos simbolis. Todėl jis, kaip niekas kitas, žino, kaip svarbu šalia turėti patikimą partnerį. 

pritraukti

Paprastas ritualas padės pritraukti meilę ir aistrą. Įsigykite porą triušio figūrėlių ir padėkite figūrėlę ant palangės. Kitų metų talismanas įvertins šį žingsnį.

Triušių pora simbolizuoja šeimą ir vaisingumą. Tai bus dviprasmiška užuomina į tai, ko labiausiai norėtumėte.

Aiškiaregė statulėlę rekomenduoja įrengti rytinėje namo dalyje. Būtent ten yra energijos, atsakingos už meilę ir šeimą. Jei abejojate, kokios spalvos triušius pasirinkti, pirkite baltus. Ši spalva gali pritraukti sąžiningą ir patikimą partnerį. 

Su šventiniu stalu susiję ritualai 2023 m

Paprasti ritualai padės pritraukti meilę. Norėdami tai padaryti, pakanka pastatyti žvakes ant Naujųjų metų stalo ir atlikti ritualą su gražia morka. Geriau atlikti abu ritualus.

Apeigos su žvakėmis

pritraukti

Ant Naujųjų metų stalo uždėkite 7 raudonas žvakes. Idealiu atveju jie turėtų būti širdies formos. Pirmiausia „įkraukite“ vieną iš žvakių meilės energija. Ritualas turi būti atliktas vienas. Išvalykite protą nuo pašalinių minčių. Verčiau įsivaizduokite savo būsimus santykius. Vizualizuokite juos. Pagalvokite, kaip atrodys jūsų partneris, kaip kartu leidžiate laiką. Prisiminkite savo jausmus. Būtinai padėkite šią žvakę ir 6 naujas ant Naujųjų metų stalo.

Ritualas su morkomis   

Imk gražiausią daržovę. Jis turi būti be trūkumų, kad neabejotinai patiktų Triušiui. Morkas kruopščiai nuplaukite, nulupkite. Paimkite ir perskaitykite siužetą:

„Saldi morka, surask mano meilę. Kad jis būtų sultingas, skanus, saldus ir glotnus.

Tada su daržove turite atlikti vieną iš manipuliacijų:

  • valgyti;
  • pakabinti ant Kalėdų eglutės;
  • naudokite šventiniam stalui papuošti.

Šis ritualas įrodys Triušiui jūsų ketinimų rimtumą.

Apeigos su patalyne padės pritraukti meilę  

Naujųjų metų išvakarėse palepinkite save naudingu pirkiniu. Tai turėtų būti rausvos spalvos patalynė. Taip pat leidžiami violetiniai, alyviniai arba alyviniai atspalviai.

Ant lovos paklokite naują patalynę. Miegamojo kampuose padėkite du vandens pripildytus kibirus. Atsisėskite ant lovos su naujais patalyne, užmerkite akis ir pasakykite šiuos žodžius:

„Voditsa tekėjo, brangioji sesute, mano meilė netrukus atneš”.

Veiksmingas ritualas greitai pradeda veikti. Po kelių mėnesių aplinkoje atsiras Triušio atsiųstas žmogus.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *