X
2023-01-28
Patiko? Pasidalink...

Kiekviena mergina rūpinasi savo plaukų grožiu ir sveikata. Prabangios garbanos visada buvo mados. Dėl to, kad Naujųjų metų šventės jau visai šalia, dailiosios lyties atstovės pradeda iš anksto užsiregistruoti pas savo meistrus dėl plaukų kirpimo, dažymo ir stiliaus. Kad rezultatas ne tik džiugintų, bet ir padėtų pagerinti finansinę būklę, renkantis datas svarbu vadovautis 2022 m. gruodžio mėn. kirpimo mėnulio kalendoriumi.

Kada yra geriausias laikas kirpti, dažyti ir formuoti plaukus pagal Mėnulio kalendorių 2022 m. gruodžio mėn

Gruodžio mėnesį yra daug palankių datų, kurios tinka įvairioms procedūroms. Vadovaudamiesi teisingu įrašymo dienų pasirinkimu meistrui, galite būti tikri, kad liksite patenkinti galutiniu rezultatu.

Taigi plaukams kirpti bus palankios šios dienos:

  • gruodžio 13-15 d.;
  • gruodžio 20 d.;
  • gruodžio 24 d.

Jei norite nukirpti galiukus ir tuo pačiu norite, kad plaukai augtų dar greičiau, tuomet tiks gruodžio 24-oji data. Plaukų dažymui tinka gruodžio 15, 16 ir 30 d.

Norėdami pagerinti plaukų būklę ir atlikti sveikatingumo procedūras, galite pasirinkti šias datas:

  • gruodžio 09 d.;
  • Gruodžio 11 d.;
  • gruodžio 14 d.;
  • gruodžio 18 d.;
  • gruodžio 20 d.;
  • Gruodžio 28-30 d.

Visi kiti šio mėnesio skaičiai yra neutralūs. Jei palankią dieną nėra galimybės susitarti su meistru, tuomet galite pasirinkti neutralią datą.

Šukuosena dėl laimės ir pinigų: kaip pritraukti finansinę gerovę

Meistro pasirinkimas ir įrašymas palankią gruodžio datą – tik dalis sėkmingo darbo. Jei naujais metais norite išvengti finansinių rūpesčių, tuomet prieš eidami į kirpyklą turite prisijungti prie pinigų srauto. Naudokite teiginius – tai specialūs įrenginiai, kurie yra labai veiksmingi. Galite juos pasiimti internete arba patys suformuluoti.

Teigimų pagalba galite prisiderinti ir atverti reikiamus energijos kanalus. Net ir sėdėdamas ant kėdės su savo meistru galite pasakyti sau įvairius požiūrius, pavyzdžiui: „Aš esu sėkmingas ir turtingas“, „Aš leidžiu teigiamiems pokyčiams patekti į savo gyvenimą“ ir pan. Tačiau sakyti „būsiu turtingas“ arba „noriu išbristi iš skolų“ yra neteisinga. Taip pat pamirškite apie neigiamas daleles „ne“.

Palankiomis gruodžio mėnesio dienomis, kurios pritrauks pinigų, laikomos 14 ir 15 d. Taigi negaiškite laiko ir užsiregistruokite pas savo meistrą.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *