X
2023-01-29
Patiko? Pasidalink...

Kai ateina sunkios mėnulio dienos ir ko šiomis datomis visiškai negalima padaryti – sužinokite UNIAN medžiagoje.

Remiantis mėnulio kalendoriais, kiekvieną mėnesį yra keletas pavojingiausių dienų, kurias globoja deivė Hekatė, būtybė, valdanti mėnulį. Žemiškasis palydovas neigiamai veikia žmonių sąmonę, todėl visi jūsų planai šioje būsenoje gali būti pažeisti. UNIAN jums pasakys, ko nedaryti šėtoniškomis dienomis ir kaip apsisaugoti nuo bėdų.

Šėtoniškos dienos 2022 m. gruodžio mėn. – visas sąrašas

Kad nesusidurtumėte su įvairiausiomis problemomis, nesukeltumėte dievų rūstybės ir nepakenktumėte savo sveikatai, apsvarstykite konkrečios dienos energiją. UNIAN sudarė sąrašą ir nurodė visas gruodžio mėnesio Hecate 2022 dienas.

9 mėnulio diena – nuo ​​gruodžio 1 iki 2 d

Šios dienos simbolis – Šikšnosparnis. Šią datą bet kokie abejotini įvykiai ir nuotykiai yra griežtai draudžiami – geriau daryti įprastus dalykus. Rūpinkitės savimi – jie gali jus apgauti ir bandyti atimti pinigus. Gruodžio 1-2 dienos energijos išbando jėgas, todėl nepasiduokite pagundoms ir nedalyvaukite konfliktuose – pralaimėsite.

15 mėnulio diena – nuo gruodžio 7 iki 8 d

Šią datą valdo Gyvatė – gudrumo ir išminties įsikūnijimas. Galbūt piktadarių, pavydžių ar priešų pasirodymas. Nepasitikėkite vienu žodžiu – patikrinkite bet kokią informaciją, kuri jums ateina. Valdykite emocijas, laikykite savo mintis „šaltą“ ir nepasiduokite prieš sunkumus – jie tik „užgrūdina“ jūsų charakterį.

23 mėnulio diena – nuo ​​gruodžio 15 iki 17 d

Dienos simbolis – Krokodilas. Trečia sunkiausia diena tarp visų Hekates mėnulio dienų. Šią datą astrologai pataria susivaldyti ir taupyti energiją. Nepurkškite, neleiskite kitiems „ištraukti“ emocijų iš jūsų. Didelė tikimybė patekti į skandalo ar kivirčo centrą. Jus bandys užvaldyti bet kokie žemi jausmai – pavydas, pyktis, susierzinimas, godumas. Nepasiduokite ir daugiau ilsėkitės, kad apsisaugotumėte nuo problemų.

29 mėnulio diena – nuo ​​gruodžio 22 iki 23 d

Sunkiausia ciklo diena, aštuonkojų globojama data. Galimi psichikos sutrikimai, galvos skausmai, savijautos pablogėjimas. Jūsų jėgos senka, todėl tiesiog stenkitės jų nešvaistyti. Neleiskite prie savęs priartėti abejotinų asmenybių – greičiausiai tai energijos vampyrai. Klausykitės savo intuicijos, o ne kitų žmonių – 29-ąją mėnulio dieną galite pasitikėti tik savimi.

Ezoterikai mano, kad taip pat verta būti atsargiems laikotarpiu nuo gruodžio 31 iki sausio 2 dienos – Naujieji 2023 -ieji daugeliui žmonių bus sekantis virsmo ciklas ir pradėti keistis be problemų nepavyks, tad pasirūpinkite savimi Nauj. Metų išvakarės.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *