X
2023-01-29
Patiko? Pasidalink...

Astrologai perspėja, kad gruodžio 10 ir 11 dienomis kai kurie Zodiako ženklai gali turėti rimtų problemų ir išbandymų. Kas jų laukia – skaitykite medžiagą.

Astrologai detaliai prognozavo visus Zodiako ženklus savaitgaliui. Jie įspėjo du zodiako pasaulio atstovus, kad jų nuotaika bus bloga ir ant jų gali užgriūti problemų „sniego gniūžtė“. 

Liūtas

Šio Zodiako ženklo atstovai spręs meilės klausimus. Dramos bus susijusios su nesusipratimais su jūsų sielos draugu. Galbūt Liūtai suabejos kai kurių savo partnerio žodžių sąžiningumu. Tai sukels didelį kivirčą ir ašaras. Savaitgalį situacija nesilygins – ji aštrės, dėl ko visi nerimaus ir bandys ieškoti išeities. 

Žvaigždžių patarimas: svarbu vadovautis ne emocijomis, o sveiku protu, vertinant faktus. 

Vandenis

Vandenį ištiks tikra depresija dėl pinigų problemų. Jie gali nerimauti dėl nestabilios finansinės padėties, sumažinto atlyginimo ar būti atleisti iš darbo. Naujųjų metų atostogų išvakarėse tai bus tikras smūgis šeimos biudžetui. 

Liūdnos mintys Vandenius persekios ne tik gruodžio 10-11 dienomis. Žvaigždės sako, kad viskas bus įtempta maždaug iki šio mėnesio 21 ar 22 d. 

Žvaigždžių patarimas: svarbu nesidrovėti prašyti pagalbos artimiesiems. Tokiomis akimirkomis verta pamiršti pasididžiavimą. 

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *