X
2023-01-29
Patiko? Pasidalink...

Ką galite galvoti apie Naujuosius metus? Čia kiekvienas renkasi pats, atsižvelgdamas į poreikius ir, kaip sakoma, į ką širdis traukia. Daugelis galvoja apie turtą ir gerovę . Ir tai visiškai normalu, nes visi gyvename materialiame pasaulyje. Norime skaniai pavalgyti, stilingai rengtis ir gerai pasitaisyti, ir net keliauti į gražias vietas.

Šiandien „Taip paprasta!“ redaktoriai . dalins pinigų ženklus iš moters Ninos iš serialo „Aklas“, kad pinigų būtų visus metus. Pajamų šaltiniai pasieks jus!

KĄ GALITE GALVOTI APIE NAUJUOSIUS METUS

Įdėkite kupiūrą ar monetą į drabužių, kuriuose sutiksite Naujuosius metus, kišenę – tai pinigai ir netikėtos pajamos.

Šviežias kepalas ir druska ant Naujųjų metų stalo – gerovei ištisus metus. Naujųjų metų išvakarėse reikia būti naujais drabužiais, tada visus metus vaikščiosi naujais drabužiais.

Kas Naujuosius sutiks linksmai, linksminsis visus metus. Jei kas nors čiaudės prie Naujųjų metų stalo, ateinantys metai bus sėkmingi visiems susirinkusiems.

Jei gruodžio 31 ar sausio 1 dieną į jūsų namus buvo pakviestas beglobis šuo ar katė, tai nėra atsitiktinumas. Jei negalite paimti gyvūno, tai bent pamaitinkite. Tada sėkmė šypsosis jums ištisus metus!

Pinigų ženklai

Gruodžio 31 dieną rasta pasaga ir net po kojomis pabiręs mėšlo gumulas laikomi geru ženklu. Tokiu atveju ateinantys 12 mėnesių bus sėkmingi verslo prasme. Be to, tai ir ženklas iš viršaus, rodantis, kad laikas kurti šeimą ar įteisinti esamus santykius.

Mėsos patiekalai ant Naujųjų metų stalo yra dosnumo ir klestėjimo simbolis.

Šventei vietoj eglutės galite palikti eglės šakas. Kaip sako Baba Nina: „Jei į namus įdėsite eglės šakų, į juos grįš ramybė ir harmonija “ . Pakabinti ant eglutės ir šakų verta ne tik žaislų, bet ir banknotų, monetų bei saldumynų – tai yra gausybė!

Būtinai iki gruodžio 31 dienos atlikite generalinį namų valymą, kad šventę ir pačius metus pasitiktumėte švarūs. Pirkite naują šluotą – klestėjimui. Įnešę jį į namus, pasakykite: „Šluota, šluota, pasižymėk man pinigų!

Naujųjų metų išvakarėse negalima siūti drabužių ir užsisegti sagų. Prisimink tai ir nedaryk.

Jei norite vaiko, pakvieskite susituokusią porą, kuri turi mažą vaiką, švęsti Naujųjų metų – tai ankstyvam nėštumui. – Tai tikras ženklas! Močiutė Nina sako.

Likusio maisto nuo šventinio stalo neišmeskite, o pašerkite gyvūnams ir paukščiams. Po švenčių, išnešdami eglutę iš namų, pasakykite: „Nesėkmė, eglutė pailsėti, na, į mano namus. Tebūnie taip“. Tai skirta klestėjimui, ramybei ir sėkmei visus metus.

Atkreipkite dėmesį į įvykius, nutikusius Naujųjų metų išvakarėse ir pirmąją naujųjų metų savaitę. Jie jums pasakys, ko tikėtis šiais metais.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *