X
2023-01-29
Patiko? Pasidalink...

Anksčiau nemėgdavau nešioti papuošalų ant rankų. Ir, žinoma, net nepagalvojau, ant kurių pirštų moterys nešioja žiedus. Žinojau tik apie sužadėtuves. Bet tada mano niūrių arsenale pradėjo atsirasti sidabriniai žiedai – ir manęs nebeliko.

Informatyvus Romano Teoso vaizdo įrašas padėjo man kartą ir visiems laikams taškyti i šiame įdomiame klausime. Ar žinojote, kad neteisingas žiedo uždėjimas ant rankos gali jus paveikti energetiškai? Apie viską išsamiai papasakosiu vėliau straipsnyje.

ANT KURIŲ PIRŠTŲ MOTERYS NEŠIOJA ŽIEDUS?

„Mūsų pirštai yra unikali kūno dalis, kuri mus išskiria iš kitų gyvų būtybių “, – sako Romanas Teosas. Su jų pagalba galime padaryti tai, ko negali padaryti gyvūnai. Be to, pirštuose yra svarbūs energijos kanalai. Ir dėl tinkamo bendravimo su jais galite pasiekti įdomių būsenų.

Vedų ​​sistemoje kiekvienas pirštas apibūdinamas per tam tikros planetos prigimtį. Taigi, pavyzdžiui, nykštys asocijuojasi su Marsu. Dėl šios planetos galios šis pirštas veikia kaip vairasvirtė. Jis sugeba duoti arba imti energiją. Uždėdami žiedą ant šio piršto pagerinsite jo savybes.

Rodyklės pirštas yra prijungtas prie Jupiterio. Ši planeta įasmenina tam tikras žinias, nurodo kelią. Vidurinis pirštas siejamas su Saturnu ir žmogaus karma. Uždėję tinkamą žiedą ant šio piršto, galite pakeisti įvykių kokybę savo gyvenime. Bet tai turi būti daroma labai atsargiai.

Bevardis pirštas yra sujungtas su Saule. Jis trykšta kūrybine energija, leidžiančia žmogui kurti. Be to, tai suteikia mums galimybę atrasti pusiausvyrą ir įžeminti save. Kad ir kaip netikėta, ekspertai nerekomenduoja mūvėti atsitiktinių žiedų ant bevardžių pirštų. Kalbame ir apie vestuvinius žiedus. Faktas yra tas, kad tokiu būdu galite visiškai išbalansuoti savo vidinę sistemą.

Mažasis tešlos pirštelis asocijuojasi su Merkurijumi. Tai nuostabus pirštas, galintis duoti ir atimti iš žmogaus jo sugebėjimus. Remiantis Vedų žiniomis, mažasis pirštas yra antena, jungianti mus su kitais žmonėmis.

Ant kurių pirštų galima nešioti žiedus ir kodėl tai daryti

O dabar panagrinėkime kiekvieną pirštą ir žiedų nešiojimo ant jų ypatybes. Žiedas ant aktyvios rankos rodomojo piršto (rankos, kuria rašote) didina savigarbą, aktyvaus lyderio savybes.

Jei mūvite žiedą ant savo pasyvios rankos smiliaus, jūs perimate lyderystę iš kitų žmonių. Vidurinis pirštas reiškia vertybes ir pareigas visuomenėje. Uždėdamas žiedą ant šio piršto, tu priimi gyvenimo žaidimo taisykles ir esi atsakingas už tai, ką darai.

Žiedas ant aktyvios rankos bevardžio piršto leidžia kurti ir dalintis kūrybiškumu. Pasyvioje pusėje dekoracija padės išlaisvinti kūrybiškumą ir lengviau įveikti sunkumus. Žmonės, nešiojantys žiedus ant mažojo aktyvios rankos piršto, tikriausiai yra puikūs derybininkai. O tie, kurie mūvi žiedą ant pasyvios rankos mažojo piršto, turi jautrią intuiciją ir moka klausytis.

Žiedas ant aktyvios rankos nykščio byloja apie stiprią žmogaus valią. Jei matote žiedą ant pasyvios rankos nykščio, greičiausiai šio žmogaus vidine jėga yra lengva pasinaudoti.

Laisvi ir impulsyvūs žmonės nemėgsta nešioti žiedų ant rankų. O žiedų nešiojimas ant kelių pirštų vienu metu rodo kiekvieno iš jų energijos kompensavimą. Ir jei žmogus užmauna žiedus ant visų pirštų iš karto, tai reiškia, kad jam sunku priimti sprendimus gyvenime. Arba tokie žmonės yra labai ekscentriški ir mėgsta patraukti dėmesį.

Kaip išsirinkti tinkamą žiedą

Pasirodo, žiedus galima nešioti ant bet kokių pirštų. Tačiau svarbu suprasti, kodėl tai darote. Romanas Teosas sako, kad tokiu atveju galima eksperimentuoti ir stebėti savo būklę. Juk visas mūsų gyvenimas, kaip jis pasakė, yra žaidimas.

Beje, specialistas atlieka žiedų pasirinkimą pagal konkrečius klientų pageidavimus. Vargu ar pavyks nustatyti, kurį žiedą ant kurio piršto reikia užsimauti be tai suprantančio žmogaus pagalbos.

Romano praktikoje buvo atvejis, kai mergina pas jį užsisakė rožinį auksinį žiedą su rožiniu kvarcu. Ji nešiojo ją kaip vestuvių juostą. Dėl to mergina išsiskyrė su sužadėtiniu, o žiedas šią energiją tik sustiprino. Iš pradžių jis nebuvo tinkamas tokiems tikslams. Nors to negalėjo atsitikti, papuošalai paliko žalią pėdsaką ant piršto. Ir tada merginos gyvenime įvyko kūrybinė revoliucija. Už tai atsakingas ir rožinis kvarcas.

Įdomu, ar tikite, kad tarp žiedo ir jo vietos ant rankos pirštų gali būti koks nors ryšys? Būtų puiku, jei pasidalintumėte savo istorijomis komentaruose.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *