X
2023-01-29
Patiko? Pasidalink...

Siūlau jums komiškas prognozes 2023 metams , kurios pralinksmins svečius prie šventinio stalo. Visiems naudingas būdas atgaivinti nuobodžią šventę, o jei jūsų draugai yra juokingi, jie tikrai įvertins namo savininko kūrybiškumą. Tarp pirmos ir antros tokios prognozės puotos dalyviams per anksti skelbti. Verta palaukti, kol brangūs svečiai pakankamai susijaudins, paraus, paragaus visų originaliausių naujametinių užkandžių. Kai pamatysite, kad jūsų brangūs draugai yra geros būklės, paskubėkite parodyti jiems likimo triušius. Nesigailėsite, efektas bus nuostabus.

Taigi, pasirinkite triušį. Negalvok per ilgai. Atvirkščiai, šis pūkuotas gyvūnas dabar pasirinks jus. Kuris ausimis Nostradamas tau patiko?

KOMIŠKOS PROGNOZĖS 2023 M

KĄ JUMS PARUOŠĖ FLUFFY RABBIT?

  1. Meninių gabumų turintis
    triušis Meną gerbiantis triušis 2023 metais suteiks naujų patirčių. Pagaliau galite leistis į kelionę, apie kurią seniai svajojote! Jūsų laukia ilgas kelias, lėktuvai, viešbučiai, tropinės šalys. Tegul viskas dabar atrodo neįmanoma ir sustok, ne tai esmė. Pūkuota Vanga savo teptuku jau piešia jums laimingas keliones. Pasiruoškite nuotykiams!

Zuikis-nuotaka su keliaraiščiu
O, štai kas ištraukė laimingos meilės kozirį! Romantiškas triušis nėriniais žada jums stiprių jausmų ir aistros kupinus metus. Jei jau esate vedęs, jūsų sąjunga vėl klestės. Jausmai įsižiebs su nauja jėga, galbūt jūsų meilės rezultatas bus naujo žmogaus atsiradimas. Vaikas jau mojuoja ranka iš dangaus tėvams. Tikėkitės stebuklų. Jei dar esi vienišas, nesijaudink. Tai neilgam. Pūkuota meilės kunigė žada jums pasimatymų kupinus metus. Pasirinkę šį triušį pagavote nuotakos puokštę!

Dantytas triušis su dantų šepetėliu letenose
Triušis su dantų šepetėliu stengsis išlaisvinti jus nuo visko, kas nereikalinga. Asmenys, kurie jūsų nevertina, greitai išnyks iš jūsų gyvenimo. Ryšiai su žmonėmis, kurie atėmė daug energijos, nebevargins. Pasiruoškite turėti tikrų draugų savo gyvenime. Dantytas triušis yra labai ryžtingas ir kupinas pasitikėjimo. Jėgų šiems metams turite apstu, arčiau savo svajonės priartėsite 2023-aisiais.

  1. Rabbit Scrooge su raudonu dovanų kaspinu ir kupiūra
    Money Fluffy nenuvils. Galite saugiai pakeisti veiklos tipą ir pabandyti atidaryti savo verslą. Jei ateinančiais metais išbandysite save naujoje profesijoje, didelė tikimybė, kad tapsite turtingas. Raudona juostelė simbolizuoja netikėtumus, kurie gali jus pradžiuginti. Jau vasario mėnesį galimi jaudinantys įvykiai. Triušis Skrudžas žada monetų lietų.

Triušio šamanas su būgnu
Triušio šamanas, linksmai bakstelėdamas į būgną minkšta letenėle, žada jums didelį laimėjimą. Jei mėgstate azartinius lošimus, jums neapsakomai seksis visus metus. Pūkuotas prognozuotojas padės visose pastangose. Nebijok nieko! Jei parodysite save drąsiai ir atkakliai, triušis suteiks jums sėkmės. Viskas eisis kaip iš laikrodžio. Neabejokite savimi, įveiksite visus sunkumus ir būsite nugalėtojas.

Nepamirškite iš anksto apgalvoti Naujųjų metų meniu. Šie metai kuklūs, todėl ruošiame tik skaniausią skanėstą, kuriam patiks kruopštus Triušis .

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *