X
2023-01-28
Patiko? Pasidalink...

Vykdydamas savo likimą, žmogus neišvengiamai tampa turtingesnis. Ir tai yra neginčijamas faktas. Žmogaus charakteristikos pagal gimimo datą padeda suprasti, kuriuo keliu judėti profesijoje ir gyvenime. Kaip gaila, kad aš to nežinojau savo mokslo metais, kai sprendžiau dėl instituto pasirinkimo …

Šiandien „Taip paprasta!“ redaktoriai . pasakys, kuri profesija pagal gimimo datą padarys tave turtingą. Žvaigždės patarimas!

ASMENS CHARAKTERISTIKOS PAGAL GIMIMO DATĄ

Jei gimėte 1, 10, 19, 28 arba sausio/spalio mėn., Jums tinka vadovaujančios pareigos, darbas valdžios struktūrose, IT srityje, darbas su ženklais ir skaičiais. Tokios profesijos kaip teisininkas, pranešėjas, televizijos diktorius, pardavimų vadybininkas, administratorius jums puikiai tinka. Taip pat verta atkreipti dėmesį į finansų, draudimo, bankininkystės ir investicijų sritis.

Esate vadovas, kuris moka vadovauti žmonėms, mokate skaičiuoti ir skaičiuoti pajamas, išlaidas ir tolimesnius veiksmus. Esate atsakingas ir gebate vadovauti bei vadovauti.

Jei gimėte 2, 11, 20, 29 arba vasario/lapkričio dienomis, tuomet turėtumėte stoti į psichologiją, koučingą, astrologiją ir gydymą. Galite dirbti su gyvūnais ir vaikais. Mokate kurti šeimos verslą ir gerai dirbti partnerystėje. Pedagogika, kulinarija, diplomatija, žurnalistika ir menas – taip pat ant jūsų peties.

Galite tapti puikiu menininku, stilistu, viešųjų ryšių vadovu ar sportininku (pastarasis tik gimusiems 11, 29 ar lapkričio mėn.). Bet kurioje kompanijoje atrodai kaip neformalus vadovas, patikimas partneris, net intuityviai jaučiantis ir suprantantis žmones.

Būdinga pagal gimimo datą

Jei gimėte 3, 12, 21, 30 arba kovo/gruodžio d., esate 100% kūrybingi. Kad ir kur dirbtumėte, darote tai kūrybiškai. Taip pat mėgstate dirbti su vaikais ir moterimis. Toks žmogus kaip jūs gali tapti geru mokytoju, diplomatu, filosofu, kalbininku, vertėju, rašytoju, filmų kūrėju, dizaineriu ar fotografu.

Mokate visame kame įžvelgti grožį, kūrybiškumas ir tuo pačiu aukštas kultūros lygis yra jūsų stipriosios pusės, į kurias reikia sutelkti dėmesį savo darbe.

Jei gimėte 4, 13, 22, 31 arba balandžio mėnesį, tuomet jūsų sritys turėtų būti laikomos privačiomis įmonėmis, pardavimu, valdymu ir nekilnojamuoju turtu. Taip pat viskas, kas susiję su sportu. Jūs taip pat turite kūrybiškumą, ypač rašydami ir šokdami.

Esate patikimas kaip uola, punktualus ir atsakingas, todėl vadovybė jus labai vertina už šias savybes.

Jei gimėte 5, 14, 23 arba gegužės mėnesį, startuoliai, pardavimai ir IT tikrai yra jūsų. Taip pat galite studijuoti numerologiją, astrologiją, analitiką ir dirbti su finansais, detalėmis ir faktais. Tapsite puikiu vadybininku, redaktoriumi, žurnalistu, viešųjų ryšių vadovu, sekretore ar logistiku.

Esate bendraujantis, jūsų logika puikiai veikia ir galite aiškiai paaiškinti, kad ne visi gali tai padaryti.

Jei gimėte 6, 15, 24 ar birželio mėnesį, tuomet jums tinka bet koks darbas savo rankomis, nesvarbu, ar tai būtų masažuotojas, vizažistas, kirpėjas, konditeris ar menininkas. Be to, bet kuri kūrybinė specialybė gali atskleisti jūsų potencialą, būdingą nuo gimimo. Atkreipkite dėmesį į tokias sritis kaip dizainas, floristika, grožis ir komfortas, taip pat turizmas ir poilsis.

Na, o žmonėms su numeriu 8 tinka profesijos , kur reikia žinių, kontrolės, stabilumo ir tvarkos. Tai gali būti pramonė, finansai, nekilnojamasis turtas, valdymas, leidyba ar politika.

„Devynetas“ tinka profesijoms, susijusioms su kūrybiškumu, vaizduote ir labdara. Tokie žmonės gali užsiimti viešųjų pramogų, teatro, kino, scenos, dizaino ir advokacijos organizavimu.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *