X
2023-01-29
Patiko? Pasidalink...

Pastaruoju metu vis dažniau sakoma, kad NATO karių įvedimas į Ukrainą yra daugiau nei įmanomas. Akivaizdu, kad tai iš esmės pakeis karo eigą. Bet ar tai tikrai įvyks? Liudmila Khomutovskaya jau spėjo atsakyti į įdomiausius 2023 metų pradžios klausimus. Kaip ji mato artimiausią Ukrainos ateitį, skaitykite toliau straipsnyje.

NATO KARIŲ ĮĖJIMAS

Žiniasklaida ne kartą skelbė, kad Rusijos Federacijos prezidentą skatina maniakiška idėja atkurti SSRS. Žinoma, ne tiesiogine prasme. Tačiau visiškas Ukrainos užgrobimas aiškiai buvo Rusijos valdžios tikslas.

Tačiau per 3 dienas užfiksuoti Kijevą, kaip žinote, nepavyko. Karas Ukrainoje virto tikru teroru iš įsibrovėlių pusės. Ir dabar mintis užvaldyti visą šalį atrodo juokinga. Tačiau Liudmila Chomutovskaja sako, kad Putinas vis dar apie tai svajoja. Tik motyvai dabar kiti.

Vladimiras Vladimirovičius nori gauti visas Ukrainos teritorijas, kad galėtų tiesiog sėdėti ant savo prezidento kėdės. Kitaip tariant, Rusijos piliečių galvose reikia įskiepyti mintį, kad karas neprasidėjo veltui, kad visi tikslai pasiekti.

Kas žino, gal Putinas turėjo didesnių planų užvaldyti visą Europą? Tiesą sakant, tai skamba labai nerealiai. Vienaip ar kitaip Rusija yra suinteresuota partnerių santykiais su Europos Sąjungos šalimis. Taigi kalbėti apie karo pradžią su jais yra tiesiog kvaila.

Žinia buvo, kad NATO stiprina rytinį flangą. Taip į Lenkiją ir Lietuvą buvo išsiųsta daugybė tankų ir kitos karinės technikos. Ar NATO kažkam ruošiasi? Liudmila Chomutovskaja atsako, kad šie veiksmai reikalingi norint parodyti savo jėgą ir atremti bet kokius, net pačius iliuziškiausius bandymus pradėti naują invaziją iš Rusijos.

Taip pat sklando gandai, kad NATO karių įėjimas į Ukrainą yra daugiau nei įmanomas. Tarologas neskuba pateikti vienareikšmių atsakymų. Tačiau moteris sako, kad tokia galimybė yra ir 2023 metais šis klausimas atsidurs darbotvarkėje. Ir tai susiję su galima branduoline ataka. Nepaisant to, specialistas ramina: idėja panaudoti branduolinį ginklą kol kas buvo atidėta.

Kitos taro prognozės

Chomutovskaja greitai išdėstė Taro kortas ir papasakojo, kas artimiausiu metu laukia kiekvieno Ukrainos regiono. Šalies centre ir rytuose tvyros įtampa. Tai susiję su raketų atakomis. Vakaruose situacija šiek tiek lengvesnė – bus mažiau „atvykimų“. Neramumai šalies šiaurėje siejami su veikla pasienyje su Baltarusija. Tačiau ten padėtis kontroliuojama.

Kalbama apie rimtą Rusijos kariuomenės puolimą Zaporožės kryptimi. Liudmila ramina ir sako, kad ši teritorija, priešingai, bus tik išlaisvinta. Tas pats pasakytina apie Chersoną, būtent kairiąjį krantą. Noriu tikėti, kad viskas bus būtent taip!

Beveik kasdien pasigirsta žinių, kad apšaudomas dešinysis Chersono krantas. Gaisro metu puola gyvenamieji pastatai, vaikų darželiai ir ligoninės. Chomutovskaja perspėja, kad šie išpuoliai truks mažiausiai 2–3 mėnesius.

Taip pat sklandė gandai, kad, palikę Chersoną, įsibrovėliai paliko Chersono žemėje palaidotas statines su nežinomu turiniu. Tarologas teigia, kad ten yra keletas cheminių medžiagų, kurios teoriškai gali turėti savo poveikį dabar. Tačiau per daug dėl to nesijaudinkite. Statinės bus ištrauktos, o viduje viskas bus neutralizuota.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *