X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Moters Ninos iš serialo „Aklas“ ženklai, kad finansinė sėkmė nenukryptų, veikia besąlygiškai. “ Ir jei jūs taip pat taikysite sąmokslą turtui, gyvenimas sužibės naujomis spalvomis! “ – ką tik man pasakė draugas, neseniai įsigijęs naują automobilį.

Ar tai tiesa, ar sutapimas, dar nežinau, bet pagalvoti verta. Finansų krizės metu tai gali būti labai aktualu! Šiandien „Taip paprasta!“ redaktoriai . Pasidalykite išmintingais patarimais, kaip pagerinti savijautą .„Įsidėk 2 pupeles į piniginę ir dirbk sąžiningai!

SĄMOKSLAS DĖL TURTO

Tie patys ženklai skirtingus žmones veikia skirtingai: kas vienam kenkia, kitam naudinga. Todėl ženklas yra tai, ką individualus asmuo laikui bėgant pastebėjo. Yra ženklų, kuriuos išbandė mūsų protėviai, ir aš jų neapleidžiu. Ir tau taip pat rekomenduoju!

Negalite nuolat pervesti pinigų iš vienos vietos į kitą, rizikuojate juos prarasti. Iš pinigų, kuriuos sutaupote, būtinai turite paskolinti. Jei to nepadarysite, galite prarasti savo santaupas.

Įprotis švilpti darbo metu lemia tai, kad nebeturėsite pinigų.

Jūs negalite nešiotis pinigų tik kišenėse, jų vieta yra jūsų piniginėje. Priešingu atveju ne tik pinigai, bet ir laimė nukris.

Jei turite dvi pinigines, tada nė vienoje iš jų nebus pinigų. Neleiskite niekam išvalyti jūsų kambario – padarykite tai patys. Priešingu atveju kartu su šiukšlėmis jie nušluos jūsų pinigus!

Vakare niekam negalite duoti pinigų, dėl to prarandamos pajamos. Be to, naktį negalite išnešti pinigų iš namų . Tai taip pat finansinis nuostolis .

Mergina negali ištekėti šeštą. Priešingu atveju šeimoje nebus pinigų. Yra net posakis: „ Šešta diena – vyro kišenė tuščia! »

Nelaikykite namuose nesuporuotų pirštinių, tai žada pinigų trūkumą. Tas pats pasakytina ir apie pinigų laikymą vokuose – tai didelis nuostolis. Jie pasklis po pasaulį ir nerasite!

Jei norite praturtėti , įsidėkite 2 pupeles į savo piniginę. Tačiau čia yra viena sąlyga: savo verslą turite tvarkyti sąžiningai, neapgaudinėti ir neapgaudinėti. Priešingu atveju pupelės nepadės.

„ Nedažykite, merginos, nagų virtuvėje. Priešingu atveju jūs neturėsite gerovės! “ – perspėja Baba Nina. Be to, pinigų nebus, jei laikysite juos miegamajame.

Ir dar viena svarbi taisyklė : „ Atlyginimo dieną pinigų negalima išleisti iš karto. Pinigai turėtų praleisti bent vieną naktį namuose . Toks yra tikras Babos Ninos patarimas!

Taip pat atkreipkite dėmesį į šį sąmokslą dėl turto. Jei įdėjote daug pastangų, kad tobulėtumėte darbo vietoje, bet visos pastangos buvo bergždžios, nenusiminkite.

Palaukite, kol pradės kilti mėnulis, ir kiekvieną vakarą, įskaitant pilnaties fazę, prieš miegą 3 kartus perskaitykite šį sąmokslą : „ Kaip magnetas traukia metalą, taip aš traukiu pinigus. Mano atlyginimas, augk kaip mėnulis giedrame danguje, dirbk, būk toje pačioje vietoje. Nebus godžios akies atmetimo, pinigų, ateik pas mane. Amen. Amen. Amen “.

Neabejotina, kad gyvenime atsitiks situacija, kuri suteiks galimybę uždirbti daugiau ir dažniau nei vyksta šiandien. Jei gyvenime kažkas netinka, neturėtumėte kaltinti likimo, turite elgtis savarankiškai – tada sėkmė versle ir pelnas niekada jūsų nepaliks!

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *