X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Lauro lapas bute gali ne tik papuošti interjerą, skaniau paversti sriubas ir kepta mėsa, bet ir atnešti kasdienės naudos jo šeimininkams. Pažįstama pensinio amžiaus kaimynė miegamajame paslėpė lauro lapą ir pradėjo pastebėti netikėtus pokyčius.

„ Tik 1 lapas, ir gyvenimas pasikeis negrįžtamai! “, ji pasidalijo savo išmintimi su manimi. Po 2 savaičių sužinojau, kad šis patarimas veikia 100%!

Šiandien „Taip paprasta!“ redaktoriai . pasakyk, kur paslėpti lauro lapą , kad gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę.Harmonija visose srityse garantuota!

LAURO LAPAS BUTE

Lauras – kulto medis, siejamas su senovės Graikija ir dievu Apolonu, vyriško grožio simboliu. Lauro šakelė, kaip ir laurų vainikas, laikoma šlovės, pergalės ir taikos simboliu.

Nuo neatmenamų laikų žmonės augino laurus ir naudojo jį įvairiose savo gyvenimo srityse. Dažniausias iš jų yra maisto gaminimas (kaip prieskonis). Tačiau mažai kas žino, kad visžalių Viduržemio jūros regiono medžio lapų galima naudoti ne tik gaminant maistą.

Lauro lapas turi daug magiškų savybių, ir viena iš jų – pritraukti pinigų . Jei po žodžių: „ Laura, atnešk sėkmės ir laimės į mano namus! » suriškite 5 dalis raudonu siūlu ir pritvirtinkite virš durų prie įėjimo, geidžiami daiktai įskris pasigrožėti ir, galbūt, išliks ilgam. Tai geriau padaryti per jaunatį.

Kad pinigų daugintųsi, tose vietose, kur jie gyvena, reikėtų pasidėti stebuklingus magnetukus – laurų lapus, įtrintus eteriniu apelsinų aliejumi. Magnetų negalima judinti, apie juos kalbėti ar rodyti kitiems.

Be to, lauro lapo pagalba galite atsikratyti skurdo . Norėdami tai padaryti, po kilimėliu prie įėjimo skersai padėkite 4 lauro lapus. Kartu reikėtų pasakyti: „Lauro lapas saugo pinigus, šalina skurdą “ . Kai tik lapai subyrės, tiesiog pakeiskite juos naujais. Tai taip paprasta ir efektyvu!

Kitas lauro lapo formos talismanas išpildo kūrybinius norus ir bus patikimiausias meno žmonėms. Lauro lapas padeda apsaugoti namus nuo nemalonaus žvilgsnio. Laurų lapai po kilimėliu koridoriuje neįsileidžia kivirčų ir nepageidaujamų svečių į namus.

Ir, žinoma, toks amuletas stiprina santuoką . Kaimynė sako, kad jei miegamajame po čiužiniu pakišite lauro lapą, nė vienas iš sutuoktinių niekada negalvos apie išdavystę. Taip pat pora lauro lapelių, padėtų po pagalve, sugrąžins miegą į normalią, įkvėps maloniems nakties sapnams.

Taip pat kiekviename kambaryje galite pakabinti nedidelę lauro lapų ryšulį. Tai padės išvalyti namus nuo neigiamos energijos ir ginčų. Ezoterikai pataria jaunavedžiams vestuvių ceremonijos išvakarėse į batus įsidėti lauro lapelį. Tai padarys šeimos gyvenimą ilgą ir labai laimingą!

Taip pat siūlau pasidomėti, kas atsitiks, jei saulėlydžio metu padegsite lauro lapą . Tai ne tik prieskonis, bet ir kvapioji medžiaga, ir net raminanti!

Kaip matote, lauro lapas bute yra būtinas. Tie, kurie jau išbandė save kaip magą, sako, kad lauras veikia nepriekaištingai!

Sakoma, jei palinkėsite ir užrašysite ant lauro lapo, o paskui sudeginsite, noras tikrai išsipildys. Norėdami tai padaryti, turite įsivaizduoti, kad noras jau išsipildė, o ne sėdėti laukdami stebuklo!

Ar žinojote apie tokias naudingas lauro lapų savybes?

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *