X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Atskirai malonumų kategorijai galima priskirti šviežią patalynę. Kaip malonu pakliūti į Morfėjaus glėbį, padėjus galvą ant švara ir gaivumu kvepiančios pagalvės! Rojaus malonumas. Pasirodo, be akivaizdaus malonumo, kurį mums suteikia ką tik išskalbtas pagalvės užvalkalas, yra ir nemažai kitų naudingų privalumų. Ekspertai paaiškino, kodėl taip svarbu kuo dažniau keisti pagalvės užvalkalą. Galite 3 kartus per savaitę, bet idealiu atveju pagalvės užvalkalas turėtų būti naujas kiekvieną dieną. Dabar aš jums pasakysiu, kaip tai pakeis jūsų gyvenimą, mielas skaitytojau.

PAGALVĖS UŽVALKALAS

Jei pradėsite dažnai keisti pagalvės užvalkalą, jūsų gyvenime įsivyraus tvarka ir disciplina. Daugiau skalbimo, taip. Tačiau mažiau klastingos dulkių erkutės , kurios mėgsta valgyti tai, ką sugeria senas pagalvės užvalkalas. Ar užmiegate nenusivalę makiažo? Šventė ir tikra puota erkėms, mieloji. Yra žinoma, kad daugeliui žmonių atsiranda net alergija erkėms. Dažniau keisdami pagalvės užvalkalą galite sumažinti jo apraiškas arba visiškai pamiršti apie tokį nepatogumą.

Jautriai ir labai gležnai odai, linkusiai į dirginimą ir paraudimą , pagalvės užvalkalą rekomenduojama keisti kasdien. Jūsų veidas atrodys tobulai! Patogeniniai mikroorganizmai, mėgstantys siautėti ant nešvarios patalynės, jūsų nebevargins. Užmigau švaroje ir komforte, pabudau kaip rašyta gražuolė. Tik reikia netingėti ir kasdien aprengti pagalvę vis nauju drabužiu.

Ar turėtumėte leisti savo augintinius į lovą?

Gyvūnai šeimininko lovoje įsikuria gana dažnai. Kovok su tuo arba susitaikyk su situacija, žinoma, tavo asmeninis pasirinkimas. Bet jei pūkuotas augintinis mėgsta miegoti prie šono, dažnai keisti patalynę, ypač pagalvių užvalkalus, visai nebus nereikalinga. Mažiau plaukų, mažiau kačių kraiko lovoje. Tai verta vargo, ar ne?

Trichologai vienu balsu teigia, kad dėl švarios pagalvės užvalkalo turėtų susirūpinti ir tie , kurie nerimauja dėl plaukų tvirtumo ir grožio . Pasenęs pagalvės užvalkalas dirgins jūsų galvos odą. Miegodami ant ne per švarios pagalvės, plaukai sulėtės ir iškris. Per šiurkštus pagalvės užvalkalo audinys gali sukelti trapius, skilinėjančius galus. Miegodami vartydami ir vartydami galite netyčia pažeisti plaukų struktūrą.

Per griežtos taisyklės, galite pagalvoti. Taip, daugelis šunų savininkų juokauja, kad patalynę keičia tik kartą per 2 savaites, o ne dažniau. Nes kas 2 savaites jie plauna šunį, tai tiesa! Įpratimo, komforto reikalas.

Komentatoriai riaušės: „Turiu geresnių dalykų, nei skalbti patalynę 3 kartus per savaitę!“, „O, tai atrodo kaip OKS, kažkokia neurozė…“, „Pradėk gyventi, o ne entuziastingai skalauti pagalvių užvalkalus!“, „Aš svajoju apie šilkinius pagalvių užvalkalus, bet neturiu pinigų!“, „Tiesiog atsipalaiduok ir džiaukis gyvenimu“.

Pasidalykite savo nuomone komentaruose, tai mums labai vertinga. Linkiu tau ramių sapnų, tegul jokie rūpesčiai tave nepažadina naktį. Dėkojame, kad likote su mumis!

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *