X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Visos poros svajoja apie aistrą santykiuose . Tačiau iš tikrųjų pasirodo, kad taip būna ne visada. Astrologai įsitikinę, kad tai visiškai priklauso nuo to, po kokiu zodiako ženklu konkretus žmogus gimė. Ir jau seniai žinoma, kas su kokiu ženklu bendrauja geriausiai. Šiandienos straipsnyje dalinuosi visomis šios pikantiškos temos detalėmis.

AISTRA SANTYKIUOSE

Astrologijoje manoma, kad vienas prie kito geriausiai dera tos pačios stichijos ar jai giminingi zodiako ženklai. Taigi, pavyzdžiui, žemės ženklai yra suderinami su vandens ženklais, o ugnies ženklai – su oro ženklais.

Tačiau tikroji aistra santykiuose gali kilti būtent tada, kai susitinka 2 žmonės su nesutampančiais zodiako ženklais. Puikus pavyzdys yra Avinas ir Skorpionas. Jie abu paklūsta ugningam Marsui.

Kai susitinka žmonės, gimę po šiais ženklais, tarp jų įsižiebia kibirkštis. Santykiai vystosi labai greitai ir greitai. Meilės reikalai tokie geri, kad atrodo, kad niekas kitas negali trukdyti jų bendrai laimei. Tačiau toks aljansas netrukus gali turėti problemų. Per daug šilumos šiuose santykiuose.

Svarstyklės ir Žuvys maudosi savo romantikoje, žodyje vandenyne. Žinoma, meilės vandenynas. Tik jie per daug idealizuoja šiuos santykius. Kiekvienas yra pasirengęs apsimesti, kad patiktų kitam ir įrodyti, kad jo jausmai ir ketinimai rimti. Tačiau iš tikrųjų paaiškėja, kad jiedu bijo bet kokių sunkumų ir nėra pasiruošę kurti tikrai rimtų santykių vienas su kitu.

Liūtas ir Jautis – ta pati pora, kuri atvirai parodys savo jausmus. Būtent taip būna, kai įsimylėjėliai, nesusigėdę, viešai patetiškai bučiuojasi ir ryja vienas kitą akimis. Tačiau šie zodiako ženklai iš prigimties yra užsispyrę. Jie ilgai negalės sutarti vienas su kitu, nes jiems svarbiau įpročiai ir gyvenimo būdas.

Šaulys ir Mergelė subalansuoja vienas kitą. Tačiau tuo pat metu jie gali varyti vienas kitą iš proto. Vyras Šaulys išlaisvina moterį Mergelę, o ji nukreipia savo partnerį tinkama linkme, pakeisdama jį į gerąją pusę. Šie aistringi santykiai gali siekti iki santuokos. Tačiau taip nutinka, jei įsimylėjėliai susipažįsta jaunystėje.

Aistringi zodiako ženklai

Ožiaragį ir Vandenį valdo Saturnas. Pirmasis – tradicijų šalininkas, konservatorius. Antrasis, priešingai, yra maištininkas. Tai klasikinis atvejis, kai priešybės traukia ir kartu sukuria unikalią, kupiną aistros meilės sąjungą.

Vėžio ir Dvynių santykiai yra tarsi kalneliai. Abu jie dažnai sunkiai susitvarko su savo emocijomis, tačiau tuo pačiu puikiai vienas kitą papildo. Intymumo klausimais įsimylėjėliai eina su srove ir stengiasi išklausyti savo sielos draugo norus.

Kai Vandenis ir Skorpionas susitinka, jie supranta, kad iškovojo jackpotą. Pagaliau pavyko rasti žmogų, kuris jus tikrai supranta. Dėl to jie tampa ypač artimi. Tačiau tuo pačiu metu kivirčų laikotarpiais jiems beveik niekada nepavyksta rasti bendro vardiklio. Tai ženklai, kurie nėra pasiruošę eiti į kompromisus.

Draugiškas ir atviras Svarstyklių ženklas, įsimylėjęs Skorpioną, padeda jam užmegzti ryšį su išoriniu pasauliu. Tai abipusiai naudinga sąjunga, kurioje visi jaučiasi laisvai. Tačiau problemų išvengti nepavyks, nes Svarstyklės nebus pasirengusios Skorpiono šaltumui ir santūrumui.

Avinas mėgsta jaustis didvyriu, o Vėžiui reikia apsaugos ir išgelbėjimo. Šie santykiai klostysis teigiamai, kol Avinas supras, kad antroji pusė yra emociškai nuo jo priklausoma.

Žuvys ir Šaulys turi daug bendro. Jų sąjungą galima pavadinti pačia sėkmingiausia, nes jie moka prisitaikyti prie vienas kito trūkumų. Tačiau kai jų gyvenimo principai nesutampa, prasideda problemos. Aistra nebepadeda išlaikyti mylimo žmogaus ar mylimo žmogaus šalia. Ir tada sąjunga baigiasi.

Redakcinė kolegija

Kaip matote, aistra ne visada padeda įsimylėjėliams sukurti tikrai stiprią sąjungą. Tai tik trumpalaikis jausmas, kurį kartais labai sunku išlaikyti. Šiaip nemanau, kad renkantis partnerį reikia orientuotis į jo zodiako ženklą. Svarbiau, koks jis žmogus.

Sakykite, ar tikite skirtingų zodiako ženklų suderinamumu?

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *