X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Savaitės horoskopas padės suprasti, kaip geriausia gyventi savaitę, norint pasiekti puikių rezultatų.

Astrologinė savaitės prognozė pasakys, kas turėtų ruoštis konfliktams, o kam – pasimatymams.

Savaitės horoskopas – Avinas

Pavasario pradžia Avinui atneš romantiškus santykius. Tiems, kurie dar neturi mylimo žmogaus, Visata suteiks šansų jį sutikti, jau turintiems – naują santykių etapą. Taip pat neužkibkite darbo ir stebėkite savo sveikatą.

Savaitės horoskopas – Jautis

Jautis turi atsisakyti daugybės darbų ir užduočių bei pailsėti nuo bendravimo su daugybe žmonių. Jei tai dar neįmanoma, reikėtų stengtis panaikinti visas emocijas, kad siela nepavargtų nuo perkrovų.

Savaitės horoskopas – Dvyniai

Nauja savaitė Dvyniams bus darbo su klaidomis savaitė. Žinoma, niekas nemėgsta taisyti savo klaidų, tačiau tai būtina, kad atliktos užduotys būtų tobulos. Tačiau antroji dienos pusė, tikėtina, atneš ryškių įvykių ir naujų pasiūlymų.

Savaitės horoskopas – Vėžys

Vėžiai visą savaitę skęs meilėje, tačiau viskas, kas greitai įsiplieskia, taip pat greitai užgęsta ir to nereikėtų pamiršti. Taip pat darbo reikaluose ir versle Vėžys džiaugsis savo darbo, kurį taip ilgai dirbo, rezultatais.

Savaitės horoskopas – Liūtas

Žvaigždės liūtams suteiks daug įkvėpimo, motyvacijos ir optimizmo, o tai leis jiems gerai dirbti ir tuo pačiu išlikti absoliučiai laimingiems. Taip pat visai gali būti, kad šio ženklo atstovai sulauks pelningo pasiūlymo naujam darbui.

Savaitės horoskopas – Mergelė

Naują savaitę Mergelės visas jėgas skirs kasdienybei ir artimųjų priežiūrai, nepaisant nuovargio, verta kuo daugiau bendrauti su šeima ir įsitraukti į artimųjų problemas. Taip pat gali šiek tiek nukentėti Mergelės biudžetas.

Savaitės horoskopas – Svarstyklės

Svarstyklėms neištaisytos klaidos gali būti lemtingos. Jie sukels nepataisomų pasekmių, taip pat sukels kalną neatidėliotinų reikalų ir problemų. Šią savaitę taip pat verta padirbėti su savimi ir savo kompleksais.

Savaitės horoskopas – Skorpionas

Skorpionai per vieną savaitę taps tikrais kariais. Šio ženklo atstovai kovos už savo interesus ir principus. Pasiseka ir tiems Skorpionams, kurie užsiima prekyba ar naujais verslais.

Savaitės horoskopas – Šaulys

Nauja savaitė Šauliui suteiks gebėjimą tramdyti emocijas ir taisyklingai bendrauti. Neskubėkite, dabar yra galimybė ramiai atlikti reikalingus darbus. Šią savaitę taip pat reikia sumokėti visas skolas ir sumokėti už paskolas.

Savaitės horoskopas – Ožiaragis

Ožiaragių laukia viena ramiausių savaičių pastaruoju metu. Gimusieji po šiuo ženklu turės galimybę praleisti laiką su šeima, namais ir savimi. Verta stengtis kuo daugiau atsipalaiduoti ir leisti laiką gryname ore.

Savaitės horoskopas – Vandenis

Visą savaitę Vandenis jausis gana linksmai. Išgirsite meilės pareiškimus, aplankysite nepamirštamus susitikimus ir pasijusite kupini jėgos, energijos ir džiaugsmo.

Savaitės horoskopas – Žuvys

Žuvys, deja, Visata nepatiks. Dėl patirties ji atneš jiems konfliktų beveik su visais – tiek darbe, tiek namuose. Atitinkamai, visa tai turės įtakos savijautai. Nepaisant susierzinimo – nepriimkite skubotų sprendimų. Jie gali pakenkti jūsų ateičiai.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *