X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Tamara Globa pažymėjo, kad daugeliui zodiako ženklų teks sunkiai dirbti, kad gautų teigiamą rezultatą. Tačiau daugelis Zodiako rato atstovų šią dieną pajus gyvybingumo ir įkvėpimo antplūdį. Tačiau paties noro neužtenka – sėkmė neateis savaime. Kokie Zodiako ženklai bus protingi, dėmesingi ir efektyvūs, išsiaiškino rsute.ru žurnalistai .

Tamaros Globos horoskopas Kovo 4-ajai Avinui, Liūtui ir Šauliui

Avinas

Avino diena bus labai užimta ir sunki. Jiems teks išleisti daug energijos savo užduotims atlikti, todėl iki vakaro jausis pavargę ir tušti. Tačiau prasta sveikata bendram bylos rezultatui įtakos neturės, viskas klostysis gerai ir teigiamai. Diena nepalanki konfliktams ir skandalams.

Liūtas

Jeigu Liūtai šią dieną nori ką nors pasiekti, tuomet reikia imti iniciatyvą į savo rankas ir būti aktyviems. Laukiama pozicija ženklo atstovams nieko gero neatneš, ypatingų įvykių šiuo laikotarpiu neįvyks. Diena tinkama užsiimti mėgstamu pomėgiu ar įgyti naujų žinių.

Šaulys

Kovo 4 d. Šauliams draudžiama įsivelti į konfliktus ir susidoroti, nes vargu ar jiems pavyks laimėti. Darbe Šauliams gali kilti labai keistų ir nesuprantamų situacijų, kurių suprasti net nereikėtų. Taip pat nerekomenduojama skųstis gyvenimu ir bandyti ką nors pakeisti. Deja, nieko negalima padaryti. Palanki diena apsipirkti, tačiau geriau susilaikyti nuo per didelių išlaidų.

Tamaros Globos horoskopas Kovo 4-ajai Jaučiui, Mergelei ir Ožiaragiui

Jautis

Jaučio laukia kupina įvykių diena. Atlikę visas suplanuotas užduotis, šie žmonės jausis pavargę ir išsekę. Ne pati geriausia diena pradėti ir plėtoti naujus meilės santykius. Sunkioje situacijoje turėtumėte kreiptis pagalbos į artimuosius, jie padės jums tai išsiaiškinti.

Mergelė

Mergelei ši diena žada praeiti gana saugiai ir produktyviai. Šiuo laikotarpiu leidžiama užsiimti anksčiau pradėtu verslu, taip pat planuoti naujus grandiozinius projektus. Ne pats geriausias laikas klausytis logikos. Astrologė Globa Mergelėms pataria atkreipti dėmesį į Visatos užuominas ir savo intuicijos balsą.

Ožiaragis

Netinkama diena apsipirkti yra kovo 4-oji pas Ožiaragį. Apsipirkimas ne tik nesukels teigiamų emocijų, bet ir bus pinigų švaistymas. Ožiaragių kelyje karts nuo karto atsiras įvairių kliūčių ir problemų, kurios trukdo sėkmei. Tam, kad po sunkios dienos bent jau sugrįžtų į įprastas vėžes, Tamara Globa šiems žmonėms pataria vakarą leisti mylimo žmogaus kompanijoje.

Tamaros Globos horoskopas kovo 4-ajai Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniui

Dvyniai

Dvyniai šią dieną turėtų būti labai atsargūs kelyje ir nepiktnaudžiauti alkoholiu, nes per didelio neatsargumo pasekmės gali būti labai rimtos. Nenutraukite darbo, kad kam nors padėtumėte. Geriau išreikšti save, būti aktyviam ir efektyviam.

Svarstyklės

Svarstyklėms kovo 4 dieną patariama susilaikyti nuo konfliktų ir ginčų, net jei provokatoriai yra per daug įmantrūs, kad įtrauktų jas į skandalą. Taip pat neverta spręsti būsto klausimų, nes diena tokiems atvejams nepalanki. Apskritai ketvirtadienis atneš Svarstyklėms ir teigiamas tendencijas vertingo įsigijimo pavidalu.

Vandenis

Vandeniams šią dieną nieko ypatingo neturėtų nutikti. Tamara Globa nerekomenduoja ženklo atstovams kovo 4-ąją būti per daug iššvaistyti, o jausmų nereikėtų demonstruoti pernelyg įnirtingai kitiems. Didelė tikimybė, kad Vandenis sutiks įdomų žmogų, kuris visiškai pakeis jų gyvenimą.

Tamaros Globos horoskopas kovo 4-ajai Vėžiui, Skorpionui ir Žuvims

Vėžys

Vėžiai šią dieną praleis aukštomis natomis. Leidžiama vesti derybas, pokalbius, pasirašyti sutartis ir vykdyti anksčiau sudarytus susitarimus. Tačiau kai kuriuos ženklo atstovus gali užklupti labai nesuprantama miglota nuojauta ir baimė. Astrologė Globa pataria Vėžiams adekvačiai reaguoti į kritiką jų kryptimi, ypač jei ji sklinda iš artimųjų lūpų.

Skorpionas

Skorpionams žvaigždės žada itin sėkmingą ir produktyvią dieną, tad šiam laikotarpiui galite drąsiai planuoti svarbiausius susitikimus ir reikalus. Diena tinkama skubiems ir svarbiems klausimams spręsti, tačiau galite ją skirti poilsiui. Nerekomenduojama atitraukti nuo anksčiau nustatytų užduočių, nes tada prie jų grįžti bus labai sunku.

Žuvis

Tamara Globa pranašauja Žuvims gerą dieną sudėtingiausių ir sunkiausių idėjų įgyvendinimui. Tačiau Žuvis gali nuvilti nenuosekliai ir nelogiškai besielgiantys darbo kolegos. Taip, ir pačios Žuvys gali atitraukti nuo svarbių reikalų į smulkius ir nereikšmingus.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *