X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Jaučiui santuoka gali įtrūkti, Mergelės turėtų saugotis apkalbų, o Ožiaragiams reikia ruoštis sunkumams darbe.

Astrologas Vladas Rossas sudarė 2023 metų kovo mėnesio horoskopą ir pasakė, kuriam iš zodiako ženklų pasiseks mažiausiai. Yra keturi nevykėliai, tai zodiako Jautis, Mergelė, Ožiaragis ir Žuvys.

Jaučio horoskopas 2023 m. kovo mėn

2023-ųjų kovas Jaučiui bus sunkus ir klastingas laikotarpis. Šį mėnesį neįtikėtinos jėgos Jautis gali būti įtrauktas į kažkokį romantišką nuotykį. Tačiau lengvą flirtą laikęs kažko didelio ir šviesaus pradžia, jis rizikuoja suklysti, nes jam kyla didelis pavojus būti apgautam sukčių, intrigantų, moteriškių, interviu Glavred sakė Rossas .

„Kovo mėnesį Jaučiui svarbu prisiminti, kad keisti tvirtas sienas į bokštus ore yra kvaila.Jautis yra gana materialistinis zodiako ženklas, tvirtai stovintis ant žemės, tačiau šį mėnesį jį galima lengvai apgauti. pinigų“, – sakė specialistė.

Darbe Jautis turėtų stengtis atkreipti į save mažiau dėmesio, nesiveržti į pirmas eiles. Kuo lėčiau jis judės tikslo link, tuo greičiau jį pasieks.

Turite būti pasiruošę, kad ne viskas pavyks iš pirmo karto. Kai kuriais atvejais norimo rezultato gali ir nebūti, tačiau nusiminti ir susierzinti nereikėtų. Tačiau kreiptis pagalbos į labiau patyrusį žmogų šioje situacijoje būtų išmintingiausias sprendimas, rašoma horoskope.

„Todėl palanku susirasti mokytojų, mentorių, žodžiu, žmonių, galinčių ko nors išmokyti.Jei Jautis to daryti neleidžia savo pasididžiavimui, tuomet reikėtų trumpai stabtelėti, išanalizuoti situaciją ir pabandyti viską pradėti iš naujo. vėl“, – patarė astrologė.

Bet kokiu atveju mėnuo nepalankus keisti darbą ar veiklą – bus galima pakeisti ylą į muilą.

Finansine prasme Jautis turi būti labai apdairus ir taupus, nešvaistyti pinigų veltui. Jis linkęs per daug nerimauti dėl savo materialinės gerovės, tačiau kovo mėnesį didelių išlaidų nereikėtų leisti – verčiau pataupykite. Tinkamas metas padėti pinigus į seifą ar banką.

Asmeniniame Jaučio gyvenime kovo mėnesį viskas gali būti gana sudėtinga. Šiuo metu jo santuoka gali įtrūkti.

Vieniši ženklo atstovai pažintis gali užmegzti arčiau mėnesio vidurio. Ten bus emocijų ir meilės jūra. Tačiau neturėtumėte prarasti savitvardos, kitaip vėliau teks gailėtis. Venera į Jaučio ženklą įžengs antroje kovo pusėje ir būtent šiuo metu bus nemaža tikimybė rasti savo idealą.

Sveikatos požiūriu Jaučio kvėpavimo sistema kovo mėnesį bus pažeidžiama, todėl didelė slogos ir kosulio, SŪRS, koronaviruso tikimybė. Kad neperšaltų, Jautis turėtų rengtis šilčiau ir rečiau būti perpildytose vietose. Šį mėnesį dieta turėtų būti užpildyta maistu, kuriame yra kalcio, ir dažniau būti gryname ore. Ypač palankus kalnų ir jūros oras. Gera į sanatoriją, į kalnus.

Mergelės horoskopas 2023 m. kovo mėn

2023-ųjų kovas Mergelei nebus lengvas. Pasitelkęs pasitikėjimą ir nusiteikimą, kas nors iš vidinio Mergelės rato gali bandyti jai pakenkti, įtraukdamas jai brangius žmones į nesąžiningą žaidimą. Galimos visokios intrigos, dėl kurių viskas klostysis ne taip, kaip Mergelei norėtųsi. Mergelei neturėtų būti leista manipuliuoti savimi ir įsiskverbti į jos sielą. Verta tvirčiau uždaryti duris prieš pavydžiusius žmones.

Gražaus nepažįstamojo ar nepažįstamo žmogaus pasirodymas šį mėnesį gali atimti iš Mergelės protą. Tačiau nereikia skubėti priimti sprendimo, situacija dviprasmiška.

Darbo ir finansinėje sferoje Mergelės laukia įtampos ir nenuspėjamumo metas. Prieš jį bus iškelta nemažai naujų užduočių, tačiau joms suvokti neužteks laiko. Teks priimti greitus sprendimus, dėl kurių Mergelė rimtai susinervins. Susidūrus su sunkumais svarbu nenukrypti nuo kelio. Nors galbūt kada nors Mergelė norės mesti viską, net darbą, ir niekada nebegrįš prie užduoties, kuri dabar yra per sunki. Todėl jei Mergelė pavargo nuo savo darbų, ji gali drąsiai ją palikti be jokio gailesčio, sakoma kovo mėnesio horoskope.

„Šiuo laikotarpiu svarbu žinoti, kad darbas – ne vieta apkalboms. Galbūt kuris nors iš kolegų pasistengs Mergelę įtraukti į nešališkus pokalbius. Pagrindinis patarimas Mergelei – šiuo metu susilaikyti nuo bet kokių vertinimų. Šiuo atveju geriausia padėtis yra neutrali, ji išgelbės Mergelę nuo nemalonių pasekmių“, – sakė Vladas Rossas.

Vienišoms Mergelėms bus ne itin palankus momentas flirtui, koketavimui. Kiekvienoje naujoje pažintyje Mergelė stengsis įžvelgti savo sielos draugą. Tačiau neturėtumėte gaišti laiko žmogui, kuris per pirmąjį susitikimą praneš, kad nėra laisvas. Ne pats geriausias laikas romantikai.

Galimybė užmegzti naujus santykius atsiras tik pačioje mėnesio pabaigoje, kovo 30-31 dienomis. Greičiausiai Mergelė pasirinks ką nors, ką gerai pažįsta, ypač jei tai jos buvęs ar esamas draugas. Kovo pabaigoje draugystė gali peraugti į kažką daugiau.

„Kovo mėnesį Mergelė bus per daug įtartina, todėl reikėtų sumažinti žiūrimų vaizdo įrašų skaičių „YouTube”. Jei Mergelė blogai jaučiasi, nereikėtų panikuoti ir priskirti sau baisias diagnozes. Raminanti arbata, atpalaiduojanti vonia, apsilankymas baseinas padės numalšinti nervinę įtampą – ir būklė sugrįš į normalią. Mėnesio viduryje reikėtų saugotis skersvėjų, hipotermijos“, – pridūrė astrologė.

Ožiaragio horoskopas 2023 m. kovo mėn

2023 m. kovas Ožiaragiui bus sudėtingas mėnuo. Jis atkakliai sieks savo tikslo. Šį mėnesį darbe lauks neįveikiamos kliūtys ir sunkumai, reikės pasistengti, kad visa tai nesugadintų nuotaikos. Tačiau anksčiau ar vėliau priešas pasitrauks iš žaidimo, o pačioje mėnesio pabaigoje Ožiaragio reikalai klostysis kaip iš pypkės.

Kovo mėnesį Ožiaragiui reikia pasirinkti tinkamą taktiką darbe.

„Bėdos darbe nėra reikšmingos ar didelio masto. Viskas pavyks beveik stebuklingai, nereikalaujant didelių pastangų iš ženklo atstovų, jau kovo pabaigoje. Tereikia apsišarvuoti kantrybe, nepaisant to, kad yra didelis noras greitai padaryti karjerą, siekti visuomenės pripažinimo ir pagyrimų“, – sakė astrologė.

Kalbant apie finansus, žvaigždės rekomenduoja Ožiaragiui kovo mėnesį išleisti pinigus brangioms pramogoms. Būtent šį mėnesį galite įsigyti prabangų butą. Taip pat kovo mėnesį palanku planuoti ateinančių metų biudžetą. Materialinei Ožiaragio strategijai ateina labai svarbus metas, rašoma horoskope.

Asmeniniame Ožiaragio gyvenime viskas bus stabilu, naujų romanų nenumatoma. Ožiaragiams, jau turintiems partnerį, palanku atnaujinti jausmus, paryškinti santykius: nueiti į kiną, koncertą ar pristatymą, surengti romantišką vakarienę žvakių šviesoje.

Ožiaragio sveikatą ir savijautą kovo mėnesį lems nuotaika. Nuleiskite pesimizmą – reikia išsikelti sau tikslą palepinti save. Palankus metas išvykti kur nors į salas: į Seišelius, Kanarus ar Maldyvus – saulė padės atsikratyti kovo mėnesį prasidėsiančios depresijos. Emocinis pakilimas teigiamai paveiks visas Ožiaragio gyvenimo sritis.

Žuvų horoskopas 2023 m. kovo mėn

„2023 m. kovo mėn. Žuvims bus labai gaila, nes būtent šį mėnesį jas gąsdins Saturnas – depresijos ir didelio nelaimės planeta. Saturnas – lūžių planeta, sulaužys Žuvų gyvenimą. galimybė kardinaliai pakeisti daug ką asmeniniame gyvenime ir darbe.Pokyčiai,nors ir bus laukti ir reikalingi,bet įvyks gana skaudžiai,nes Saturnas galutinai ir neatšaukiamai sunaikins viską ką tik gali.Žuvims reikia pasistengti šiek tiek pasilinksminti, tai šį mėnesį jiems išeis į naudą.O draugai tokiu metu jiems gali suteikti neįkainojamą pagalbą“, – rašoma pirmojo pavasario mėnesio horoskope.

Kovo mėnesį Žuvims teks priimti labai rimtus profesinius sprendimus, todėl svarbu atidžiai pasverti pliusus ir minusus. Geriau elkitės pagal situaciją, pasitikėkite savo intuicija. Geriau būti geru taktiku. Žvaigždės nerekomenduoja Žuvims daryti kelių dalykų vienu metu – geriau susitelkti ties vienu dalyku. Saturnas yra vieno tikslo planeta ir patenka į Žuvis.

Kovas bus gana geras mėnuo sėkmingoms ir pelningoms investicijoms. Galite investuoti į nekilnojamąjį turtą, žemę ar įdėti pinigus į banką, ir visa tai bus rezervas lietingai dienai.

Asmeniniame gyvenime Žuvys bus kryptingesnės, o tai joms nebūdinga. Toks elgesys neabejotinai patiks išrinktajam (ar išrinktajam). Laisvos Žuvys kovo mėnesį bus skirtos šeimos kūrimui, tam bus visos prielaidos, situacija klostysis gerai, naujos pažintys ir didelis noras.

Kalbant apie sveikatą, Žuvys turi imtis atsargumo priemonių, neapleisti higienos priemonių. Drabužiai turi atitikti oro sąlygas. Taip pat pravartu išgerti vitaminų kursą, nes tai taip pat padės apsisaugoti nuo ligų. Be to, didelė lėtinių ligų paūmėjimo tikimybė, todėl verta apsilankyti pas gydytoją ir laiku vartoti paskirtus vaistus.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *