X
2023-03-29
Patiko? Pasidalink...

Puiki vaisinga diena, suteikianti galimybę daug kam pasisekti – taip apie šeštadienį, 2023 m. kovo 4 d., sakė astrologė Lilija Liubimova. Nereikia išradinėti dviračio iš naujo, galite naudoti patikrintus metodus. Turite pakankamai žinių ir patirties, kad galėtumėte susidoroti su sudėtingomis užduotimis. Be to, dažnai padeda žmonės, iš kurių nieko panašaus nesitikėjai. Antroji dienos pusė tinkama sandoriams ir pirkiniams, žada sėkmingą svarbių finansinių klausimų sprendimą. Tikėtina, kad šiuo metu ir kai kurie pokyčiai į gerąją pusę asmeniniuose santykiuose, malonūs įvykiai šeimoje.


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Kovo 4 d., Avinas gali atsidurti keblioje situacijoje. Jei nuspręsite prisiimti nepakeliamą naštą, ištekliai bus išleisti nerimą keliančiu greičiu, teigia žvaigždės.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Jautis turės suvaldyti savo vidinius demonus. Žvaigždės perspėja: jei jos prasiveržs, pasekmės gali būti pačios nemaloniausios. Ir dėl savęs.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Kovo 4 dieną Dvyniams teks kreiptis pagalbos į ką nors. Galbūt pirmą kartą jo gauti nepavyks, sako žvaigždės. Tačiau jie ragina šią dieną nesitraukti, gavę atsisakymą.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai neturėtų būti uolūs tais klausimais, kurie, kaip sakoma, iš karto neišėjo. Žvaigždės sako, kad kovo 4-ąją prioritetus nustatys pats likimas. Jums tereikia pateikti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Kovo 4 d. Liūtai gali pervertinti savo bendražygius. Žvaigždės ragina šią dieną pasikliauti tik savo jėgomis. Priešingu atveju tikėkitės pralaimėjimo visuose frontuose.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Šį šeštadienį Mergelėms teks atlikti savityrą. Drąsiai save kritikuok, kviesk žvaigždes. Tai bus naudingiau nei valyti rožinius akinius.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Kovo 4-ąją Svarstyklės turi gana ramią dieną. Žvaigždės pataria negalvoti sau užduočių dirbtinai. Netrukus atsiras kažkas privalomo, reikalingo ir svarbaus. Atrask savo jėgas.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Kovo 4-ąją Skorpionų laukia sunkus pasirinkimas, kurį padaryti padės tik intuicija. Žvaigždės ragina šią dieną neklausyti patarėjų – jie gali užkišti kiaulę.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulys šią dieną gali įveikti tinginystę. Tada daug progų bus praleista, perspėja žvaigždės. Ir jie pataria nuo pat kovo 4-osios ryto nusiteikti sunkiam darbui ir kovai su vilkinimu.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai šią dieną gali įžeisti mylimą žmogų, tada patys dėl to priekaištaus. Žvaigždės sako: lengviau užkirsti kelią kivirčui nei pašalinti jo pasekmes.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Kovo 4 d., Žvaigždės sako, kad Vandeniai neturėtų pernelyg audringai reaguoti į kitų žodžius. Ir jie rekomenduoja skaityti tarp eilučių – tai bus daug efektyviau nei analizuoti garsiai.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kovo 4 dieną Žuvims reikės daryti kažką naujo. Žvaigždės pataria nesusilaikyti su

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *