X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

Astrologas Pavelas Globa visiems Zodiako ženklų atstovams kovo 4 dieną pataria susitelkti ties ypatingo dėmesio reikalaujančiomis užduotimis. Tačiau norėdami išspręsti kai kuriuos iš jų, turėsite dėti visas pastangas. Rsute.ru žiniomis , diena nebus sunki tiems, kurie moka dirbti ir visiškai atsiduoda darbui.

Kas laukia Avino, Jaučio, Dvynių ir Vėžio 2023 m. kovo 4 d

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinams kovo 4 dieną prireiks artimųjų palaikymo. Gali būti, kad ženklo atstovų pagalbos prašys ir kolegos, tad atsisakyti nereikėtų. Santykiuose Avinas neturėtų per daug reikalauti iš savo partnerio.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis gali nerimauti dėl pinigų klausimo. Darbe jie turės sunkumų, dėl kurių reikės didelių finansinių išlaidų ir investicijų. Su antrąja puse kils nesutarimų, ir tik kompromisas padės ištaisyti situaciją.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai turėtų drąsiau reikšti savo mintis, nekontroliuodami visko, kas vyksta aplinkui. Gali būti, kad šią dieną jie turės ginčų su artimaisiais, todėl reikia susivaldyti.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šią dieną Vėžiams gali kilti sunkumų darbe. Jie gali nerimauti dėl baimės, kad praras finansinį stabilumą. Tik protingi ir subalansuoti sprendimai padės padidinti jūsų pajamas.

Kokia bus 2023 m. kovo 4 d. Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Kovo 4 dieną Lvovo laukia daug svarbių susitikimų, kuriuose būtinai reikia dalyvauti. Daugelis užduočių šią dieną bus lengvai ir greitai išspręstos, todėl neturėtumėte dėl nieko jaudintis.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms teks būti atsargioms visose veiklos srityse. Tačiau pirmiausia jie turi išmokti ramiai reaguoti į artimųjų veiksmus ir neimti visko per aštriai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Kovo 4 dieną Svarstyklių laukia malonūs susitikimai su senais pažįstamais ir artimais žmonėmis. Diena palanki jų planams ir užduotims įgyvendinti. Vieniši ženklo atstovai laukia sėkmės asmeniniame gyvenime.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai turės galimybę kilti karjeros laiptais. Jie turėtų nebijoti jokių kliūčių savo kelyje, o drąsiai eiti savo tikslo link. Tik ryžtas padės jiems susidoroti su viskuo.

Kaip Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims praeis 2023 m. kovo 4 d.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Daugelis šios dienos įvykių vystysis per greitai. Tačiau neskubėkite, nes galite padaryti daug klaidų. Šią dieną nepageidautina ginčytis su artimaisiais, nes tai gali sugriauti santykius.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Kad pasiektų norimą rezultatą, Ožiaragiams kovo 4 dieną teks šiek tiek padirbėti. Šią dieną jie neturėtų klausytis aplinkinių patarimų, nes daugelis jų nieko gero neprives, o tik pablogins situaciją.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Kovo 4-oji – palanki diena įgyti naujų žinių ir mokytis. Gali būti, kad šią dieną ženklo atstovai sulauks pelningo darbo pasiūlymo, galinčio pagerinti jų finansinę būklę ir užtikrinti stabilumą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims bus sunku suvaldyti emocijas, nes gali pasirodyti aplinkinių provokacijų. Darbe reikia būti itin atidiems, kad nepadarytumėte klaidų.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *