X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

2023 m. kovo mėnuo jau atėjo savaime ir daugeliui iš mūsų suteikė vilties, kad svajonės ir planai netrukus taps realybe. Dabartiniame kalendoriuje ypač verta įsidėmėti kelias dienas, nes jos atneš jums sėkmės ir sėkmės. Apie tai, kada verta laukti malonių permainų, praneša naujienų portalas 1RRE.

Kokios 2023 m. kovo dienos bus sėkmingiausios

Įtakingiausias Žuvų sezono tranzitas šiais metais bus Saturno persikėlimas į Žuvų ženklą kovo 7 d., pažymint pirmą planetos viešnagę mistiškame Žuvų ženkle per 29,5 metų. Saturno perėjimas yra svarbus visiems ženklams, nes jis signalizuoja pokyčius ir naujas pamokas. Nors meniškos Žuvų prigimties ir gilių jausmų derinys su Saturno ryžtu eiti savo keliu gali sukelti tam tikrą trintį, tranzitas taip pat gali padėti sušvelninti Saturnui būdingą kietos meilės energiją.

Kokios 2023 m. kovo dienos bus sėkmingiausios

Saturno įtaka Žuvyse gali pasireikšti kaip kūrybiškumas, dosnumas, dvasingumas ir empatija. Dėl savo gebėjimo suprasti ir jausti kitų žmonių emocijas galėsime įrodyti, kad esame puikūs klausytojai, psichologai ar dvasios vadovai. Šis tranzitas daugeliui iš mūsų taip pat išryškins lyderio, gebančio priimti sunkius sprendimus ir turinčio reikiamą discipliną savo tikslams pasiekti, savybes. Tai puikus metas kiekvienam pagalvoti, kaip įveikti įsivaizduojamus apribojimus, siekiant didelių tikslų ir svajonių.

Sezonas baigiasi kovo 20 d., kuri yra astrologinio kalendoriaus kulminacija ir savistabos metas. Įžengus į Žuvų sezoną ir išgyvenant paskutines žiemos savaites, astrologai pataria pažvelgti į save ir apmąstyti išmoktas pamokas.

Kovo 21 dieną Avino ženkle bus jaunatis. Tai astrologinis laikotarpis, kai Mėnulis yra Avino ženkle, o Mėnulio disko danguje nesimato. Šis renginys vyksta kiekvienais metais nuo kovo 20 iki balandžio 20 d., priklausomai nuo konkrečių metų. Astrologijoje jaunatis Avine laikomas labai galingu periodu, galinčiu paveikti daugelį gyvenimo sričių. Kaip svarbi Mėnulio ciklo fazė, pilnatis gali viską iškelti į paviršių, parodyti jūsų praėjusio mėnesio veiksmų pasekmes, o tai gali būti puikus motyvuojantis veiksnys. Ir susierzinimas gali padvigubėti, nes įtemptas Marsas ir Mėnulis taip pat sudaro T kvadratą arba yra priešingi.

Žvaigždės pataria įsitikinti, kad bet kokie konfliktai, į kuriuos įsiveliate, tikrai to verti. Atėjo laikas susisiekti su kitais ir užmegzti santykius. Avino simbolika yra kažko naujo pradžia, gimimas ir pradžia. Mėnulio jaunatis Avinuose laikomas palankiu periodu pradėti naujus projektus, iniciatyvas, siekti saviraiškos ir nusistatyti asmenines ribas. Šiuo laikotarpiu žmonės gali jausti energijos, motyvacijos ir noro veikti antplūdį.

Artėjant kovo 26 d., Marso ir Mėnulio jungties intensyvumas pasireikš labai teigiamais aspektais, sukeldamas gražią romantišką bangą. Šis laikotarpis skirtas atsiduoti savo aistroms, leisti laiką su artimaisiais ir išeiti į lauką, jei vis dar esate vienišas. Marsas astrologijoje siejamas su energija, aistra, veiksmais, valios jėga ir agresyvumu, o Mėnulis – su emocijomis, intuicija ir pasąmonės jausmais. Šių dviejų dangaus kūnų jungtis gali reikšti, kad mūsų emocinis reaktyvumas bus glaudžiai susijęs su mūsų noru veikti ir atlikti užduotis, o tai bus daugelio mūsų rankose.

Zodiako horoskopas 2023 m. kovo mėn. visiems 12 ženklų

Avinas

Nereikėtų forsuoti įvykių – nei profesiniame, nei asmeniniame gyvenime, reikia atsiminti, kad viskas vyksta savo laiku, o tai, kas teisėtai priklauso ženklo atstovams, nuo jų niekur nedings. Patrauklumas priešingos lyties akyse padės ne tik užmegzti esamus santykius, bet ir užmegzti naujus – su žmogumi, kurį norite vadinti savo sielos draugu.

Jautis

Netikėtų staigmenų gali pateikti draugai: tie, kuriuos ženklo atstovai įpratę laikyti ištikimais ir atsidavusiais, nepateisins lūkesčių, tačiau tie, kuriuos įpratę laikyti kone balastu, netikėtai parodys savo geriausią pusę. Turėsite išsiskirti su pirmaisiais, o antrasis užims savo pelnytą vietą netoliese. Žaveso ir žavesio, kurį suteiks žvaigždės, nereikėtų panaudoti savanaudiškiems tikslams – tik kitų labui.

Dvyniai

Visą mėnesį erzinsiančius nuotaikų svyravimus būtina panaudoti profesiniams tikslams: bet kokie grandioziniai planai gali būti įgyvendinami ant energijos bangos, o nuosmukio metu bus galima ištraukti „uodegas“, su kuriomis kitu metu nuobodu. . Dėl to galima tikėtis ir karjeros augimo, ir sėkmingo finansinių klausimų sprendimo.

Vėžys

Bet koks verslas toli nuo namų bus sėkmingas – nuo ​​verslo iki kelionių ir emigracijos. Kalbant apie bendradarbiavimą su užsienio partneriais, jie mus pakels į naują, aukštesnį finansinį lygį. Tačiau ženklo atstovai gali tik pasvajoti apie ramybę – jų būsena beveik visą laiką bus nervinga ir pervargusi, o tai gali sukelti įtampą santykiuose su artimaisiais.

Horoskopas pagal zodiako ženklus 2023 m. vasario 26 d.: diena leis daugeliui žmonių susitvarkyti su savo reikalais

Liūtas

Darbe teks pademonstruoti savo sugebėjimą dirbti esant spaudimui, o žvaigždės sportą laiko geriausiu vaistu nuo streso. Būtina pasirinkti tik tuos jo tipus, kuriuose yra minimalus ekstremalių kiekis. Virtualus romanas su nauja pažintimi gali virsti tikrais santykiais, kurie netrukus gali išsivystyti į rimtus ir ilgalaikius.

Mergelė

Asmeninis gyvenimas nudžiugins maloniais, bet konkrečiais įvykiais: nenustebkite, jei partneris pasiūlo sudaryti vedybų sutartį, kuri sugludys ženklo atstovus, o gerokai vyresnio žmogaus pasiūlymas tuoktis gali suklaidinti. Bet koks viešas kalbėjimas, net jei tai tik pranešimas seminare, bus sėkmingas.

Svarstyklės

Šiuo metu galimas skubėjimas darbe pareikalaus daug laiko ir pastangų, todėl galimas laikinas savijautos pablogėjimas. Atsakymą į klausimą, kokia to priežastis, galima gauti apsilankius pas gydytoją: greičiausiai, kaip nutinka pervargus, jis ženklo atstovams skirs vitaminų kursą. Sprendžiant profesinius klausimus, būtina pasikliauti kolegų pagalba.

Skorpionas

Paaukštinimas ar perėjimas į kitą – su paaukštinimu – darbą ženklo atstovus vargu ar nustebins, pastaruoju metu jie daug nuveikė, kad gerai įsitvirtintų savo viršininkų – esamų ar potencialių – akyse. Bendravimas su širdžiai brangiais žmonėmis pagerins nuotaiką ir padidins darbingumą. Tie, kurie dar neužsiėmė kūryba, turėtų išmėginti savo jėgas.

Šaulys

Net tie, kurie jau seniai prarado susidomėjimą asmeniniu gyvenimu, gali staiga pajusti užuojautą naujam ar senam pažįstamam, o tai gali reikšti, kad pasikeis santuokinis statusas. Taip pat didelė būsto pertvarkos tikimybė: persikėlimas į naują butą, į kitą miestą ir net šalį. Gatvėje pasiėmę benamį gyvūną, ženklo atstovai į namus atneš laimingą likimą.

Ožiaragis

Beveik visą ateinantį mėnesį ženklo atstovams teks suktis kaip voverėms rate: telefono skambučiai, susirašinėjimas su partneriais momentiniuose pasiuntiniuose, darbas su dokumentais ir svarbių sutarčių pasirašymas artimiesiems beveik nepaliks laiko. Tačiau kadangi jiems reikės veiksmingai dalyvauti, jiems reikės skirti dėmesio. Tikriausiai kraustosi į didesnį butą.

Vandenis

Laisvų rankų jausmas, kai profesine prasme gali daryti tai, ką nori, negarantuoja, kad viskas pavyks lengvai, bet vis tiek reikia stengtis – kitaip sėkmės nereikėtų tikėtis. Finansiniai srautai, kuriuos nukreips Visata, taps pelnytu atlygiu už atkaklumą ir sunkų darbą. Iš virtualaus romano daug tikėtis nereikėtų, tačiau ryškūs įspūdžiai garantuoti.

Žuvis

Šiuo metu švenčiamų gimtadienių dėka ženklo atstovai „maudysis“ visuotinėje meilėje ir adoracijoje, tai yra, jausis kaip žuvis vandenyje. Tai, kas šiuo metu vyksta gyvenime, turi būti traktuojama kaip duotybė: viskas, kas perteklinė ir pasenusi, išnyks, o žmogui liks tik tie žmonės, veikla ir daiktai, kurių jam tikrai reikia.

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *