X
2023-03-30
Patiko? Pasidalink...

2022 metais paskelbta specialioji Rusijos ginkluotųjų pajėgų karinė operacija Ukrainos teritorijoje tęsiasi. Šioje teritorijoje kilęs konfliktas palietė ne tik dvi kaimynines valstybes, bet ir visą pasaulį. Astrologas Michailas Levinas pateikė naują Ukrainos ir Rusijos įvykių raidos prognozę, taip pat kalbėjo apie įvykius, kurie vyks pasaulyje. Apie tai praneša svetainė 1rre.ru.

Michailo Levino prognozė Ukrainai ir Rusijai

Astrologas Michailas Levinas pakomentavo situaciją karo zonoje. Rimti pokyčiai prasidės per ateinančius 12 metų, sako ekspertas. Astrologė pakomentavo ir specialiosios karinės operacijos astrologinę schemą.

– Speciali karinė operacija nėra atsitiktinis įvykis, kurį pradėjo žmogus. Astrologijos požiūriu žmogus buvo mygtukas. Astrologija aiškiai rodo, kad čia veikė visiškai kitos jėgos.

Kaip argumentą Michailas Levinas nurodo specialios karinės operacijos pradžios astrologinę diagramą. Urano ir Jupiterio sugrįžimas į savo vietas vienu metu yra itin retas įvykis. Tuo pačiu metu Marsas ir Venera pradeda atlikti ypatingą vaidmenį. Karo planeta užėmė aukščiausią tašką mirties namuose. Ir šio ryšio mazgai eina išilgai karmos ašies. Toks įvykis – tikras stebuklas, tikina astrologė.

– Jupiteris Ukrainos žemėlapyje NWO pradžioje buvo tame pačiame taške kaip ir eros pradžioje. Civilizacijos požiūriu Ukraina nuo pat pradžių yra auka, kad žmonija eitų kitu keliu.

Michailas Levinas mano, kad kartais reikia labai mažo blogio, kad būtų išvengta didelio blogio.

„Gal būtų geriau, kad šimtai tūkstančių žmonių mirtų ten, nei milijardai planetoje.

Įvykiai, kurie supurtys pasaulį

Astrologė mano, kad Ukrainai už savo tikslą ir pasiaukojimą reikia padėkoti kiekvienam. Michailą Leviną nustebino ir astrologinis Krymo aneksijos žemėlapis, kuriame laimės taškas taip pat yra aukščiausiame taške.

Michailas Levinas pažymėjo, kad Vladimiro Putino kalba kasmetiniame kreipimesi įtvirtino Rusijos pozicijas atskiroje nuo Vakarų raidoje. Iš pradžių tai fiksavo astrologija, o dabar – prezidentės sprendimu.

„Galbūt nebus griežtos geležinės uždangos. Tačiau maždaug 30 metų judame link pasaulio padalinimo į dvi dalis. Su konkrečiais žmonėmis gali elgtis kaip nori, bet istorinis procesas nuo individo nepriklauso. Ne jų valia veda į procesus, o didieji dėsniai, kuriems pavaldi istorija

REKLAMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *